,

Jilet İzi

Psikolojik bunalımla yapılan jilet izleri sanılandan çok daha yaygındır.

Bazı ciltlerde ince çizgiler oluşturduğu gibi bazılarında ise skarlar meydana gelir.

Jiletlenen bölgelerin tamamen iyileşip 6 ay geçtikten sonra kalan izler ve skarlara buzla terapi uygulanır. 4 ila 8 seans.

Buzlu Terapi uygulamasının sonuçları, kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

jilet-izi-giderme-a1

12 cevaplar
 1. tolga
  tolga says:

  zamanında hata yapanlardan biride benim çok güzel yardımcı olmanız çare bulmanız…

 2. tolga
  tolga says:

  bendede jilet izi var kapatmak içinde bi hata olarak dövme yaptırdım ve şimdi polislik subay lık sınavlarına giremiyorum banada yardımcı olun lütfenn..
  kesiklerim fazla büyük değil ince dövme biraz büyük …

 3. kursad
  kursad says:

  iyi çalışmalar kolumda jilet izleri var ve sildirmek istiyorum 4 ay sonra subaylık sınavları var buna yetişebilirmiyim mail atarsanız sevinirim.

 4. recep
  recep says:

  benım kolumda jılet izi var bır santım kalınlıgında 5 cm uzunlugunka ve bunu kac seansta gecıre bılırız seans ucretı ne kadar

 5. orhan
  orhan says:

  slm benim kolumda faca izleri var 10 yaşında yaptıgım bi cahillik nedeninle sözleşmeli asker olmak istiyorum ama bu izler nedeninle yapmıyolar bi yardımcı olursanız ömür boyu minettar kalırım teşeşkürler.

 6. ali
  ali says:

  selam kolumda 4 jılet izi var, 2 si az belli oluyor ama diğer 2 si biraz derin. Ortalama kac seans uygulanacağı ve seans ucretleri ile ilgili bilgi almak istiyorum.

 7. zidane
  zidane says:

  başka bi tedavi merkezinde buzlu terapiye sadece 1. seans yapıldı. fiyat çok yüksek vazgeçtim siz nası bi fiyat verirsiniz???

 8. burcu
  burcu says:

  Kolumda jilet izleri var fazla derin değil fakat artık onları gormek istemiyorum 8 9 gane falan var kaç seansta bitebilir ucretide ogrenebilir miyim mailden soylerseniz sevinirim ankarada oturuyorum cunku

 9. Berkay
  Berkay says:

  5 cm uzunluğunda yarim cm genisliginde 4 tane faca izi var kolumda tedavi nasil olur tedavi sonunda polislik mülakatlarina girebilirmiyim ücret nasıldır mailime bilgi atarsaniz cok sevinirim

 10. Burcu
  Burcu says:

  Sevgi hocam iz konusunda harikadır geçene kadar tedaviye devam edip kontrol eder bende de iz var ve tedavim çok iyi gidiyor ama herşeyden önce insandır… ???

Cevapla

Sorularınız mı var? Yorum atın!
Daha detaylı bilgi için bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir