Buzlu Terapi Nedir

Dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de başarıyla uygulanan buzlu terapi, ciltteki leke ve izleri gidermede ciddi oranda başarı sağlanmaktadır.

Cihaz dışarıdan aldığı oksijeni buza çevirerek -32 dereceden -40 dereceye kadar soğukluk sağlar ve giderme sırasında cilde zararlı madde ütermez.

Epidermis(derinin üst tabakası) üzerindeki lekelerde bir seans sonunda gözle görülür değişiklikler sağlanır. Derinin alt katmanlarına inmiş lekelerde ise bir kaç seansta istenilen sonuca ulaşılır.

Giderme sırasında acı hissi ya da yara oluşmadığından lokal anestezi uygulanmaz.

 

Bebek Tazeliğinde Bir Cilt

Yüz bölgesinde uygulanan buzlu terapi bir hafta içinde ince kabuk bağlar, dökülür ve alttan bebek tazeliğinde yeni bir cilt oluşutr. Bu vücut bölgesinde yaklaşık 15 gün sürer.

 

Uygulama Süresi ve Fiyatı Nasıl Belirlenir?

İlk seans öncesinde küçük bir bölgeye pigment testi uygulanır. Uygulanacak bu test sonucunda “cildin yapısı”, “cilt probleminin boyutu”, “seans adeti” ve “ücret” belirlenir.

buzlu terapi

2 cevaplar
  1. Meryem
    Meryem says:

    Benim bacağımda çocukluktan kalma yanık izim var tenimin renginden daha açık renkte duruyor ve rahatsızlık duyuyorum bunu peki Yok edebilmek mümkün müdür?

  2. saodat
    saodat says:

    mrb benimde cildimde dogum lekesi cil lekesi var bide göbegimde amelyat izi var nasıl yardamcı olursunuz lütfen fiyat ala bilirmiyim yoksa yabancı uyruklulara yapmiyomusunuz

Cevapla

Sorularınız mı var? Yorum atın!
Daha detaylı bilgi için bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir